Více individuality pro vaše „M“

“Málokdo ví, že v České republice najdete jeden z největších BMW M showroomů v celé Evropě.” říká Pepa Vrtal z Autosalonu, když mluví o brněnském BMW M Centru firmy Renocar. Najdete zde například limitované edice vozů BMW řady M, které se vyrábějí po stovkách kusů.

Vystavené vozy zaujmou především unikátními barevnými kombinacemi a individuálními úpravami. K těm patří třeba úpravy motoru, doplňky od firmy AC Schnitzer nebo podvozek na míru či výfuky Akrapovič s unikátním zvukem. Tyto úpravy jsou často jedinečné v celé Evropě.

Reportáž z BMW M Drive Tour na Slovakiaringu vysílanou v Autosalonu na TV Prima publikujeme po dohodě s producentem pořadu, společností Unicorn Pictures.

Musí to být silné BMW

Vždy jsem byl fanda aut, ale až po svezení v BMW M3 kamaráda jsem měl jasno, čím chci jezdit. Ať už za klienty nebo ve volném čase, musí to být silné BMW. Na doporučení kolegy jsem zajel do brněnského Renocaru a udělal jsem dobře.

Více

M Performance pro M3/M4

BMW M Performance si pro modely M3 a M4 připravil optický balíček, který z vašeho vozu udělá originál. Karbonovými doplňky můžete přiblížit přední část více k zemi, prahovými nástavci podtrhnout dynamičnost vozu a v zadní části se zvýrazní mohutnost karbonovým difuzorem kolem čtveřice výfuků spolu s decentním křidélkem na víku kufru.

Více

Mé první dojmy z BMW M4

M4 je úžasné zážitkové auto. Neustále poslouchám zvuk, který se line z motoru. Navigace mi čte myšlenky a radí mně vyhýbat se nudným cestám s hustým provozem. Také stále objevuji nové funkce vestavěného computeru.

Více

Zvýšení výkonu a úpravy od AC Schnitzer

Německá firma AC Schnitzer z Aachenu, dvorní úpravce vozů BMW, si pro řadu „M“ přichystala několik úprav. Například u BMW M3/M4 se úpravce zaměřil na karbonové doplňky, které najdete jak v přední části pod nárazníkem, doplněné o možný spojler podél celé šířky vozy, tak difuzor okolo čtveřice koncovek výfuků v zadní části vozidla.

Více

KW – podvozek na míru

KW je již více než 15 let jedničkou na trhu a inovátorem v oblasti podvozkových řešení pro silnice a závodní tratě. Na výškově stavitelné podvozky KW se můžete spolehnout.

Více

Podvozek AC Schnitzer

Sportovní pružiny od AC Schnitzer zlepšují jízdní komfort, dynamiku a bezpečnost. Při jejich vývoji byl kladen hlavní důraz na to, aby kola byla vždy v kontaktu s vozovkou, ať už jde o průjezdy zatáčkou nebo brzdění.

Více

Výfukový systém Akrapovič

K vyššímu výkonu vám přispějí výfukové systémy Akrapovič. Jsou vyrobeny z lehkých materiálů, takže mají nižší hmotnost, navíc jsou navrženy tak, aby svým tvarem umožnily optimální tok výfukových plynů. Součástí výfukového systému je také katalyzátor. Výfuky Akrapovič mají hluboký a rezonující zvuk.

Přehrát video

Akrapovič Evolution pro X6M

Homologovaný výfukový systém Evolution pro model X6M je vyroben z odlehčené slitiny titanu nejvyšší třídy. Všechny části výfuku pocházejí ze slévárny firmy Akrapovič. Systém Evolution má ve srovnání se sériovým výfukem nižší váhu, zároveň přispívá k vyššímu výkonu a lepšímu kroutícímu momentu ve všech otáčkách.

Více

Jaroslav Krause: mé zkušenosti s BMW M3

„Vždycky jsem chtěl vlastnit a řídit eMko. Chtěl jsem jezdit s vozem, který mi poskytne nadprůměrnou radost z jízdy s vůní benzínu,“ říká Jaroslav Krause, který si tento svůj sen nedávno v Renocaru splnil.

Více

Vůz na míru

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).