Jaroslav Lang

Jaroslav začínal v Renocaru jako technik ještě na původní adrese v Kongresovém centru. Je známý svým zákaznicky orientovaným přístupem a naši klienti si ho velmi chválí. Rád se zákazníky diskutuje ohledně vylepšení jejich vozů BMW M. Jarda těží ze svých bohatých zkušeností a vždy řeší vše ke spokojenosti klienta, slovo "nejde" nezná. Ve volném čase rád sleduje motorsport, v současné době se věnuje své nově založené rodině.

Jaroslav začínal v Renocaru jako technik ještě na původní adrese v Kongresovém centru. Je známý svým zákaznicky orientovaným přístupem a naši klienti si ho velmi chválí. Rád se zákazníky diskutuje ohledně vylepšení jejich vozů BMW M. Jarda těží ze svých bohatých zkušeností a vždy řeší vše ke spokojenosti klienta, slovo „nejde“ nezná. Ve volném čase rád sleduje motorsport, v současné době se věnuje své nově založené rodině.


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /www/doc/www.nasledujme.cz/www/wp-content/themes/nasledujme/single.php on line 39

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email s novinkami. Stačí se přihlásit k odběru.Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).