Limitovaná edice BMW M4 Telesto

Během listopadu a prosince potěší značka BMW ty fanoušky sportovní jízdy, kteří si nepotrpí na výrazné a zářivé barvy. Speciální edice vozu BMW M4 Telesto je vybavena doplňky z Competition paketu a díly M Performance. Zvenčí tuto M4 poznáte podle šedého metalického laku BMW Individual Grigio Telesto Pearl.

Díky Competition paketu má M4 Telesto oproti běžné M4 výkon navýšený na 450 koní. O přesné a rychlé řazení se stará dvouspojková převodovka Drivelogic, adaptivní podvozek pak zprostředkovává optimální kontakt auta s vozovkou.

Součástí výbavy jsou také karbon-keramické brzdy anebo 20palcová hliníková kola. Nejviditelnějším prvkem výbavy M Performance Parts je zadní spoiler z karbonu. Interiér vozu je čalouněn kůží Merino v odstínu Cohiba Brown/Black. Kůže je použitá i u přístrojové desky a středové konzoly.

Na evropský trh se z letošní produkce mnichovské automobilky dostane 40 vozů této speciální edice. Jeden z nich uvidíte v BMW M Centru firmy Renocar.

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email s novinkami. Stačí se přihlásit k odběru.Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).