BMW M2 Competition

BMW M2 je díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu jedním z nejsportovněji laděných modelů řady M. Nové BMW M2 Competition posunuje kupé ještě o úroveň výše a to hlavně díky novému motoru a technologiím z motorsportu. Spojení výkonného motoru s manuální, případně automatickou dvouspojkovou převodovkou přenášející výkon tradičně na zadní kola je osvědčený recept, jak zažít čistokrevnou jízdu plnou adrenalinu.

Přehrát videoAktuálně nabízíme 4 vozy BMW M2 Competition:

BMW M2 Competition

Kód vozidla: V-066033

Cena: 1 970 000 Kč

BMW M2 Competition Remus

Kód vozidla: V-066334

Cena: 1 749 000 Kč

BMW M2 Competition

Kód vozidla: V-066481

Cena: 2 040 358 Kč

BMW – M2 Coupe

Kód vozidla: V-052748

Cena: 1 298 000 Kč

M dvouspojková převodovka "Drivelogic" / Komfortní přístupový systém / Zadní kamera / Elektricky nastavitelné bederní opěrky /vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce / Automatická klimatizace / Driving Assistant / HiFi systém harman/kardon / Real Time Traffic Information / Remote Services / Bezdrátové dobíjení telefonu / WLAN Hotspot / načítání dopravních značek

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Nové BMW M2 Competition se 410 koňmi

BMW M2 je díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu jedním z nejsportovněji laděných modelů řady M. Nové BMW M2 Competition posunuje kupé ještě o úroveň výše a to hlavně díky novému motoru a technologiím z motorsportu.

Více

Barvy a výbava podle vašeho přání

K dispozici jsou 4 barevné kombinace: nemetalická bílá Alpine, šedá Mineral, modrá Long Beach a černá Sapphire. V sériové výbavě dále najdete bi-xenonové adaptivní světlomety, dešťový a světelný senzor, navigaci, z asistentů nechybí například zadní parkovací asistent. Využít můžete také nejrůznější nastavení jízdy a nepřeberné množství příplatkové výbavy.

6stupňový manuál nebo 7stupňový automat

Na výběr máte 6stupňovou manuální převodovku nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovku s funkcí Drivelogic. Manuální převodovka svým lehkým designem snižuje celkovou hmotnost vozu, což přináší výhody v oblasti dynamiky, akcelerace a spotřeby paliva.

Více

Recenze

Mé dojmy z BMW M2 Competition

Přemýšlíte o novém voze BMW M a máte obavy z jeho každodenní použitelnosti? Anebo se bojíte vysokých nákladů na jeho servis? Tak přesně pro vás jsme připravili recenzi Martina Kovalčíka, která rozptýlí vaše případné obavy a zodpoví mnoho praktických otázek.

Více

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).