BMW M2

BMW M2 je díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu jedním z nejsportovněji laděných modelů řady M. Nové BMW M2 Competition posunuje kupé ještě o úroveň výše a to hlavně díky novému motoru a technologiím z motorsportu. Spojení výkonného motoru s manuální, případně automatickou dvouspojkovou převodovkou přenášející výkon tradičně na zadní kola je osvědčený recept, jak zažít čistokrevnou jízdu plnou adrenalinu.

Přehrát videoAktuálně nabízíme 5 vozů BMW M2:

BMW M2 Competition

Kód vozidla: V-064761

Cena: 1 631 360 Kč

BMW M2 Competition

Kód vozidla: V-064966

Cena: 2 076 460 Kč

BMW M2 Competition

Kód vozidla: V-065056

Cena: 2 032 286 Kč

BMW – M2 Coupe Individual M Performance

Kód vozidla: V-050692

Cena: 1 599 900 Kč

Exkluzivní kola Vossen 20" / KW výškově stavitelný podvozek / performance doplňky / Kůže Dakota černá s modrými švy M dvouspojková převodovka DriveLogic / navigace professional / harman kardon sound systém / 19" kola Double Spoke 437M / zadní kamera / elektrická sedadla s pamětí / vyhřívaný volant

BMW – M2 Coupe

Kód vozidla: V-052748

Cena: 1 425 000 Kč

M dvouspojková převodovka "Drivelogic" / Komfortní přístupový systém / Zadní kamera / Elektricky nastavitelné bederní opěrky /vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce / Automatická klimatizace / Driving Assistant / HiFi systém harman/kardon / Real Time Traffic Information / Remote Services / Bezdrátové dobíjení telefonu / WLAN Hotspot / načítání dopravních značek

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Nové BMW M2 Competition se 410 koňmi

BMW M2 je díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu jedním z nejsportovněji laděných modelů řady M. Nové BMW M2 Competition posunuje kupé ještě o úroveň výše a to hlavně díky novému motoru a technologiím z motorsportu.

Více

Barvy a výbava podle vašeho přání

K dispozici jsou 4 barevné kombinace: nemetalická bílá Alpine, šedá Mineral, modrá Long Beach a černá Sapphire. V sériové výbavě dále najdete bi-xenonové adaptivní světlomety, dešťový a světelný senzor, navigaci, z asistentů nechybí například zadní parkovací asistent. Využít můžete také nejrůznější nastavení jízdy a nepřeberné množství příplatkové výbavy.

6stupňový manuál nebo 7stupňový automat

Na výběr máte 6stupňovou manuální převodovku nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovku s funkcí Drivelogic. Manuální převodovka svým lehkým designem snižuje celkovou hmotnost vozu, což přináší výhody v oblasti dynamiky, akcelerace a spotřeby paliva.

Více

Recenze

Meziplyn: M2 se chová jako pravý „M“ bavorák

Honza Koubek z Meziplynu zjistil, jestli BMW M2 je skutečně jedno z nejpurističtějších BMW poslední doby. A výsledek? "Tohle svalnaté kupé se chová přesně tak, jak by se pravý emkový bavorák chovat měl." dodává Honza.

Více

Vůz na míru

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).