BMW M3 Sedan

Stěží byste hledali model, který by v posledních třech dekádách utvářel sportovní image značky BMW více než BMW M3. Po generace je tento nejúspěšnější model ze stáje BMW M synonymem kombinace závodních genů a mimořádné všestrannosti v každodenním provozu. M4 nese v názvu varianta Coupé, označení M3 zůstalo čtyřdveřovému sedanu.

Přehrát videoAktuálně nabízíme 1 vůz BMW M3 Sedan:

BMW – M3 Sedan Individual Frozen Black

Kód vozidla: V-064251

Cena: 2 425 611 Kč

celokožené čalounění Merino Nutmeg / M dvouspojková převodovka / komfortní přístupový systém / zadní kamera / protisluneční ochrana oken / nastavení sedadel elektrické s pamětí / vyhřívání sedadel / adaptivní LED světlomety / surroud view / Head-Up display / RTTI / remote services / bezdrátové dobíjení telefonu / WLAN Hotspot / M competition paket / 20" kola 666M / adaptivní M podvozek / rolovací sluneční clony / vnitřní obložení carbon fibre / Harman Kardon sound system / speed limit info /

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Competitione paket pro BMW M3/M4

Stejně jako ostatní modely M se dočkala M3 i M4 paketu Competitione. Co vše nového pro vás BMW připravilo? Na první pohled zaujmou nová 20“ kola v designu limitované edice GTS. Do černého lesku „shadow line“ jsou nově lakovány ledvinky, lišty s označením M v blatnících a okenní lišty. Zadní část poznáte dle černých koncovek výfuků a po nastartování výrazně hlubším zvukem. Interiér nabídne odlehčená sedadla s průduchy v opěradlech a bezpečnostní pásy s tradiční trikolorou M.

Více

Šestiválec s dvojitým přeplňováním

Pod kapotou BMW M3 Sedan se skrývá přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. K dispozici máte 431 koní (317 kW), které čekají, až sešlápnete plynový pedál k podlaze. Motor reaguje okamžitě, v nízkých i vysokých otáčkách. Navíc se vám odmění nezaměnitelným zvukem.

Více

Typické M na první pohled

Je to BMW M na první pohled. Na M3 Sedan vás okamžitě zaujmou dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče s emblémem M3, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého výfuku. Tohle není obyčejný sedan, ale auto, které svými křivkami a protáhlou siluetou připomíná svalnatého atleta s nebývalou silou. S takovým vozem zažijete zábavu i adrenalin v plné koncentraci.

Více

Recenze

Josef Vrtal z Autosalonu: M3 nepotřebuje titulek

Renocar povolal toho nejlepšího, aby se podíval na zoubek skvostu jménem M3. Pepu Vrtala, kterého znáte z Autosalonu televize Prima. Vyždímal z ní maximum a informace o ní předal neopakovatelným stylem. Tak, jak to umí jen on. Tak, že si do M Trojky budete chtít sednout taky.

Více

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).