BMW M4 Cabrio

Se staženou střechou zažijete s BMW M4 Cabrio ten správný pocit svobody a adrenalinu. Díky řadovému šestiválci M Twin Power Turbo s výkonem 431 koní a volitelnou M dvouspojkovou převodovkou Drivelogic si vychutnáte akceleraci z klidu na stovku za 4,4 sekundy. Bezpečnost i praktičnost vozu zajišťuje pevná skládací střecha, takže model M4 Cabrio můžete využívat celoročně také jako verzi coupé.Aktuálně nabízíme 1 vůz BMW M4 Cabrio:

BMW – M4 Convertible

Kód vozidla: V-065866

Cena: 1 949 000 Kč

M dvouspojková převodovka "Drivelogic" / Adaptivní M podvozek / Harman Kardon Surround Sound System / Komfortní přístupový systém / Zadní kamera / Vyhřívání sedadel / Vzduchový límec / Surround-View / DAB Tuner / Apple CarPlay / Bezdrátové dobíjení mobilního telefonu / Speed Limit Info

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

450 koní s paketem Competitione

Své BMW M4 Cabrio můžete mít včetně paketu Competitione. Co získáte navíc? Zvenčí vás na první pohled zaujmou 20palcová kola v designu limitované edice GTS. Do černého lesku „shadow line“ jsou lakovány ledvinky, lišty s označením M v blatnících a okenní lišty.

Více

Šestiválec s dvojitým přeplňováním

Pod kapotou BMW M4 Cabrio se skrývá přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. K dispozici máte 431 koní (317 kW), které čekají, až sešlápnete plynový pedál k podlaze. Motor reaguje okamžitě, v nízkých i vysokých otáčkách. Navíc se vám odmění nezaměnitelným zvukem.

Více

Typické M na první pohled

Je to BMW M na první pohled. Na M4 Cabrio vás okamžitě zaujmou dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče s emblémem M4, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého výfuku. Tohle není obyčejný kabriolet, ale auto, které svými křivkami a protáhlou siluetou připomíná svalnatého atleta s nebývalou silou. S takovým vozem zažijete zábavu i adrenalin v plné koncentraci.

Více

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).