BMW M5

Nová generace BMW M5 je prvním vozem řady M v sedanu, který je vybaven pohonem všech kol. Novou M5 můžete řídit ve sportovním a přesném stylu na okruhu i na běžné silnici za všech povětrnostních podmínek. Systém xDrive má vše pod kontrolou. I při sportovní jízdě s využitím vysokého výkonu je nová M5 předvídatelná.

Přehrát videoAktuálně nabízíme 2 vozy BMW M5:

BMW – M5 Sedan

Kód vozidla: V-066077

Cena: 3 990 000 Kč

BMW M5 Sedan

Kód vozidla: V-057876

Cena: 2 599 000 Kč

Kůže Merino Aragon Brown/Black s koženou palubní deskou / 20" M kola z lehké slitiny Double-spoke 706 M / M karbon-keramické brzdy/ Aktivní ventilace sedadel / M multifunkční sedadla / Driving Assistant Plus / Parking Assistant Plus / Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound Systém / M Driver´s paket / M sportovní výfukový systém

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

BMW M5 Competition

Označení Competition posunuje nové BMW M5 ještě o stupínek výše. Tento vrcholný model kombinuje praktičnost sedanu pro každý den s technologiemi z motorsportu. BMW M5 Competition je nejvýkonnější verzí modelu M5. 

Více

8 válců a 600 koní

Pod kapotou nového BMW M5 pracuje nejnovější verze 8válcového motoru o objemu 4,4 litru s technologií M TwinPower Turbo. Výkon 441 kW (600 koní) a maximální točivý moment 750 Nm slibují masivní zátah a extrémní jízdní zážitky. Osmiválec se 2 turbodmychadly rozjede novou M5 z klidu na 100 km/h za 3,4 sekundy, rychlosti 200 km/h dosáhne za 11,1 sekundy.

Více

První M v sedanu s pohonem všech kol

Šestá generace sportovního sedanu BMW M5 je vybavena pohonem všech kol, takže řidiči ocení mnohem větší každodenní praktičnost a špičkovou stabilitu. Srdcem systému xDrive je centrální řídicí jednotka se speciálním softwarem, který ovládá podélnou i příčnou dynamiku. Nová technologie kombinuje agilitu a preciznost standardního pohonu zadních kol se stabilitou a trakcí pohonu všech kol.

Více

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).