BMW M6 Cabrio

M6 Cabrio je díky svým rozměrům a nezaměnitelnému tvaru nepřehlédnutelné. Navíc je výkonné. Pod kapotou se skrývá osmiválec o objemu 4,4 litrů s výkonem 575 koní. Jen těžko budete hledat soupeře. M6 Cabrio vás nadchne nezaměnitelným zvukem při každém sešlápnutí plynu. Nabízí také maximální možnou individualizaci barev interiéru i výbavy.Aktuálně nabízíme 0 vozů BMW M6 Cabrio:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.nasledujme.cz/www/wp-content/themes/nasledujme/single-modely.php on line 240

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

BMW Individual

Jste originál a to samé může být i vaše BMW. K tomu vám poslouží výbava BMW Individual pro BMW M6 Cabrio. Začít můžete u dekoračních lišt ze vzácných druhů dřeva, pokračovat lze měkkou kůží s nezaměnitelnou vůní.

Více

8 válců a 2 turba

BMW M6 Cabrio pohání zážehový osmiválec M TwinPower Turbo. Ten dodává vozu mimořádnou agilitu a dravost. Zvenčí motor poznáte podle typického hutného zvuku osmiválce. Řízení vozu i samotnou jízdu usnadňují vestavěné asistenční systémy a podvozek se závodními geny.

Více

Se střechou nebo bez

BMW M6 Cabrio na sebe snadno strhne pozornost, ať už s nataženou nebo staženou střechou. Křivky vozu mluví jasně, hned víte, že uvnitř se skrývá obrovská síla. Příkladem je třeba aerodynamicky tvarovaný přední nárazník, jehož obrovské nasávací otvory zásobují osmiválcový motor dostatkem vzduchu.

Více

Vůz na míru

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).