BMW M6 Coupé

M6 Coupé je díky svým rozměrům a nezaměnitelnému tvaru nepřehlédnutelné. Navíc je výkonné. Pod kapotou se skrývá osmiválec o objemu 4,4 litrů s výkonem 575 koní. Jen těžko budete hledat soupeře. Karbonová střecha u modelu coupé snižuje těžiště a dodává vozu skvělou obratnost. M6 Coupé nabízí maximální možnou individualizaci barev interiéru i výbavy.Aktuálně nabízíme 1 vůz BMW M6 Coupé:

BMW – M6

Kód vozidla: V-050310

Cena: 3 502 200 Kč

vozidlo ve výrobě / výbava na vaše přání

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Competition paket

U M6 je třešinkou na dortu doplňkový paket Competition. Kromě vyššího výkonu motoru nabízí strmější řízení nebo speciálně naladěný podvozek. Výkon osmiválce M TwinPower Turbo poskočil z 560 koní na rovných 600 koní.

Více

8 válců a 2 turba

Zážehový osmiválec M TwinPower Turbo dodává vozu mimořádnou agilitu a dravost. K rychlejší a bezpečnější jízdě přispívá také výrazně tvarovaná karbonová střecha. Je lehká, tím pádem těžiště vozu je níže, což zlepšuje dynamiku a současně snižuje spotřebu paliva.

Více

Tradiční M design

Motor BMW M6 Coupé nasaje po sešlápnutí plynového pedálu čerstvý vzduch a vyrazí vpřed. Na lamelách masky chladiče sotva postřehnete logo M. Od prvního okamžiku máte dojem, že je přikovaný k silnici. V interiéru je vše uzpůsobeno tomu, abyste měli nad vozem dokonalou kontrolu i v extrémních podmínkách.

Více

Vůz na míru

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).