BMW M6 Gran Coupé

Luxusní limuzína s parametry supersportu, takové je BMW M6 Gran Coupé. Bude vás reprezentovat při každé příležitosti. Na M6 Gran Coupé oceníte především cestovní komfort, ale také skrytou silou. Stisknutím tlačítka proměníte vůz v nekompromisní šelmu s akcelerací, která odkrví mozky i cestujícím na zadních sedadlech. Stovku zvládne za 4,2 sekundy a zastaví vás až omezovač na 250 km/h. O bezpečné zpomalení se postarají karbon-keramické brzdy.Aktuálně nabízíme 0 vozů BMW M6 Gran Coupé:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.nasledujme.cz/www/wp-content/themes/nasledujme/single-modely.php on line 240

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Paket Competition

U M6 Gran Coupé je třešinkou na dortu doplňkový paket Competition. Kromě vyššího výkonu motoru nabízí strmější řízení nebo speciálně naladěný podvozek. Výkon osmiválce M TwinPower Turbo se zvýšil ze 412 kW na 423 kW. Upravený výfukový systém vydává ještě sportovnější zvuk s typickým osmiválcovým duněním.

Více

8 válců a 2 turba

Zážehový osmiválec M TwinPower Turbo dodává vozu mimořádnou agilitu a dravost. K rychlejší a bezpečnější jízdě přispívá také výrazně tvarovaná karbonová střecha. Je lehká, tím pádem těžiště vozu je níže, což zlepšuje dynamiku a současně snižuje spotřebu paliva.

Více

Elegantní a rychlý

I elegantní 4dveřový vůz může být rychlý. Důkazem je BMW M6 Gran Coupé. Velké nasávací otvory vpředu naznačují sportovní charakter vozu, stejně jako další detaily tohoto elegantního čtyřdveřového modelu. Tvary jsou dány především funkcí, ať už jde o masku chladiče s dvojitými lamelami a logem M nebo další výrazné sportovní linie vozu.

Více

Vůz na míru

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).