BMW X4M

BMW X4M

S příchodem modelu BMW X4M zažívá svou premiéru nově vyvinutý řadový 6válcový motor. Vyniká nejnovější verzí technologie M TwinPower Turbo včetně nového chlazení a mazání. Nabízí výkon 353 kW (480 koní) v základní verzi a 375 kW (510 koní) ve verzi Competition. Samozřejmostí je pohon všech kol xDrive s proměnným rozdělením výkonu mezi nápravy, které zaručí dokonalou přilnavost a zároveň zábavu v jakékoliv situaci.Aktuálně nabízíme 1 vůz BMW X4M:

BMW X4 M

Kód vozidla: V-065426

Cena: 2 733 887 Kč

competition paket

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Nový 6válec s 510 koňmi

S příchodem první řady X3 M a X4 M do nabídky BMW M zažívá svou premiéru nově vyvinutý řadový 6válcový motor ve 2 variantách. Tento motor vyniká nejnovější verzí přeplňování M TwinPower Turbo, má také nové chlazení a mazání. Nabízí výkon 353 kW (480 koní) v základní verzi a 375 kW (510 koní) ve verze Competition.

Více

Design: sportovní i luxusní

Vzhled modelů BMW X3 M a BMW X4 M včetně variant Competition je orientován v první řadě na funkčnost, kterou byste od tak výkonných vozů očekavali. Design exteriéru neskrývá sportovní charakter vozů divize BMW M.

Více

Funkční výbava ve stylu M

Výbava X3/X4 M disponuje známými ovládacími prvky ve sportovním stylu M, vyznačuje se komfortem a důrazem na digitální konektivitu. Design přístrojového panelu a ovládacích prvků na středové konzole pomáhá zaručit precizní ovladatelnost i při dynamické jízdě.

Více

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).