BMW X5M

BMW X5M je skutečný atlet ve své třídě. Příslušnost k rodině M je patrná na první pohled ze svalnatého designu. Přitom zdání klame, uvnitř je vůz mimořádně komfortní. Vůz táhne vpřed osmiválec podporovaný dvojící turbodmychadel. Výkon 575 koní vás katapultuje na stovku za 4,2 sekundy. Vyspělý pohon všech kol xDrive s proměnným rozdělením výkonu mezi nápravy zaručí vždy dokonalou přilnavost a zároveň zábavu v jakékoliv situaci.Aktuálně nabízíme 0 vozů BMW X5M:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.nasledujme.cz/www/wp-content/themes/nasledujme/single-modely.php on line 240

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

X5M je spojením protikladů

X5M je sportovní vůz, do kterého se pohodlně vejde 5 osob. Je to všestranný vůz, který do vás napumpuje adrenalin. Tohle SAV je výkonné, ale zároveň vám poskytne komfort, který byste od sportovního vozu nečekali. Tohle vše v sobě BMW X5M nenásilně spojuje.

Výkon a hospodárnost

BMW X5M nabízí ryzí výkon, který prostřednictvím systému xDrive přenáší účinně na vozovku. Maximální trakce je zaručena, k tomu přispívá standardní 8stupňová samočinná převodovka M Steptronic, kterou můžete rychle řadit v manuálním i automatickém režimu.

Více

Závodní charakter

Dynamika, působivá agilita a přesné ovládání, všechny tyto prvky najdete u modelu BMW X5M. Vystartuje jako šelma, díky funkci Launch Control. A pak už je jen na vás, jak si vozidlo nastavíte, aby vyhovovalo aktuálním jízdním podmínkám. Ke slovu tak přijdou inteligentní technologie: Dynamic Drive, aktivní diferenciál a dynamická kontrola tlumičů.

Vůz na míru

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).