BMW X6M

BMW X6M je skutečný atlet ve své třídě. Příslušnost k rodině M je patrná na první pohled ze svalnatého designu. Přitom zdání klame, uvnitř je vůz mimořádně komfortní. Vůz táhne vpřed osmiválec podporovaný dvojící turbodmychadel. Výkon 575 koní vás katapultuje na stovku za 4,2 sekundy. Vyspělý pohon všech kol xDrive s proměnným rozdělením výkonu mezi nápravy zaručí vždy dokonalou přilnavost a zároveň zábavu v jakékoliv situaci.Aktuálně nabízíme 1 vůz BMW X6M:

BMW – X6 M

Kód vozidla: V-063615

Cena: 2 949 000 Kč

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Elegantní a sportovní

Elegantní sportovní coupé s nevídaným výkonem, takové je BMW X6M. Bylo navrženo pro maximální výkony a jakoukoliv jízdní situaci. Spolehlivě vás provede ostrými zatáčkami i neznámými odlehlými cestami. V X6M se spojují dva základní elementy: naprosté pohodlí, které poznáte hned po nasednutí, a koncentrovaný výkon, který je k dispozici po sešlápnutí plynového pedálu.

Výkon a hospodárnost

BMW X6M nabízí ryzí výkon, který prostřednictvím systému xDrive přenáší účinně na vozovku. Maximální trakce je zaručena, k tomu přispívá standardní 8stupňová samočinná převodovka M Steptronic, kterou můžete rychle řadit v manuálním i automatickém režimu.

Více

Závodní charakter

Dynamika, působivá agilita a přesné ovládání, všechny tyto prvky najdete u modelu BMW X6M. Vystartuje jako šelma, díky funkci Launch Control. A pak už je jen na vás, jak si vozidlo nastavíte, aby vyhovovalo aktuálním jízdním podmínkám. Ke slovu tak přijdou inteligentní technologie: Dynamic Drive, aktivní diferenciál a dynamická kontrola tlumičů.

Vůz na míru

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).