Renocar M Drive Tour na Slovakiaringu

Zakoupením modelu M u naší společnosti spolupráce rozhodně nekončí, ale naopak začíná! Naši klienti jsou pravidelně zváni na mimořádnou akci na slovenském okruhu Slovakiaring, kde si mohli 4. června vyzkoušet většinu modelů BMW M na hranici jejich limitů. Překvapením bylo odhalení vozu BMW M8.


Pod vedením profesionálních instruktorů jsme zažili na vlastní kůži ovladatelnost vozu při driftovaní na kluzné fólii nebo chování vozu ve smyku v rychlosti přes 80 km/h. Tu správnou závodní atmosféru završila jízda na okruhu plném zatáček. Na vlastní kůži si zákazníci vyzkoušeli téměř všechny modely řady M.

Díky možnosti nastavení různých jízdních režimů tuhosti podvozku, řízení a reakcí na plyn u každého z modelů BMW M oceníte univerzálnost těchto vozů jak pro denní užívání, tak na technicky náročné trati, jakou Slovakiaring rozhodně je.

Kdy

4. června 2019

Kde

Slovakiaring
 Ukázat na mapě


Plánujeme další akce

Zanechte nám kontakt, budeme vás informovat:

 

 

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email s novinkami. Stačí se přihlásit k odběru.Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).