V lednu nás čekal snowdriving v rakouském Lungau

I v zimních měsících můžete zažít se svým BMW mnoho zábavy. Zákazníci Renocaru se každoročně vydávají do rakouských hor na tzv. snowdriving, aby si zdokonalili své řidičské schopnosti na sněhu. Ani tato zima nebyla výjimkou, v termínu 14. a 15. ledna 2019 jsme zdokonalovali své řidičské schopnosti na Lungauringu.

Akci pořádáme ve spolupráci s týmem Šenkýř Motorsport, jako obvykle zveme fanoušky BMW do rakouského Lungau. Na zasněžené a dokonale připravené dráze si každý z účastníků vyzkouší řízení vozu v extrémních zimních podmínkách. Cílem 2denního kurzu je zdokonalit se za volantem vašeho vozu a zvládnout nečekané krizové situace, které mohou v zimě nastat v běžném provozu.

Školení obsahuje teoretickou část a praktickou na dráze pod vedením profesionálního instruktora Mgr. Roberta Šenkýře. Kurzu se pravidelně účastní nejen řidiči zadokolek, ale také vozy s pohonem všech kol. Díky rozmanitosti dráhy si vyzkoušíte všechny druhy smyků, brzdění v kritických situacích, slalom nebo skutečné driftování na 2kilometrové dráze plné záludných zatáček. Součástí akce je také zasloužený odpočinek ve špičkovém wellness hotelu. Večer pak patří sdílení dojmů a zážitků u sklenky dobrého vína.

Kde

Lungauring
 Ukázat na mapě


Cena

Cena kurzu je 1395 EUR bez DPH a zahrnuje pronájem trati, služby trenéra Roberta Šenkýře, oběd a catering na trati během kurzu, ubytování se snídaní a večeří (2 noci). Spolujezdci se mohou zúčastnit za zvýhodněnou cenu 420 EUR (bez DPH).


Plánujeme další akce

Zanechte nám kontakt, budeme vás informovat o dalších akcích a výletech:

 

 

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email s novinkami. Stačí se přihlásit k odběru.Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).