BMW M4 Coupé

Chtěli jste vůz, který by byl sportovní a zároveň elegantní. V továrně BMW vzniklo auto, ve kterém se snoubí ryze sportovní charakter, výkonné motory a výjimečné jízdní vlastnosti. Výsledkem je BMW M4 Coupé. Posadíte se prvně do M4. Sedačka vás pevně sevře, nastartujete a pomalu sešlápnete plynový pedál. Vyrazíte kupředu, jen vy a ona. Krajina za okny se zrychluje, stejně jako tlukot vašeho srdce. V zatáčkách vám naskakuje husí kůže, ale rychle si na ten pocit zvyknete. Víte, že tohle spojení je bezpečné, a chcete, aby to nikdy neskončilo. Vy a BMW M4.

Přehrát videoAktuálně nabízíme 4 vozy BMW M4 Coupé:

BMW – M4 Coupe

Kód vozidla: V-065552

Cena: 2 098 000 Kč

BMW – M4 Coupe

Kód vozidla: V-065865

Cena: 1 849 000 Kč

M Competition Paket / M dvouspojková převodovka "Drivelogic" / M karbon-keramické brzdy / Adaptivní M podvozek / Harman Kardon Surround Sound Systém / Komfortní přístupový systém / zadní kamera / Nastavení sedadel elektrické s pamětí / Vyhřívání sedadel / Surround View / Apple CarPlay / Bezdrátové dobíjení mobilního telefonu / Speed Limit Info

BMW – M4 Coupe

Kód vozidla: V-066179

Cena: 1 998 000 Kč

BMW – M4 Coupe

Kód vozidla: V-066979

Cena: 1 699 000 Kč

Přijďte se svézt

Připravíme pro vás individuální konfiguraci vozu. Anebo se můžete rovnou svézt.

Při 250 km/h jste v bezpečí

BMW M4 není rodinné auto a řídit jej vyžaduje jisté řidičské schopnosti a plné soustředění. Veškerá ergonomie ovládání vozu je navržena tak, aby byl řidič schopný reagovat v co nejkratší době, což napomáhá bezpečné jízdě.

Více

Sedí jako přikovaná

Vysoký výkon snadno zkrotíte díky vyladěné jízdní dynamice. BMW M4 má velmi nízké těžiště, rozložení zatížení obou náprav 50:50 a extrémně tuhou konstrukci podvozku. Proto nabízí skvělé jízdní vlastnosti a stabilitu i při sportovní jízdě ve vysokohorských serpentinách. Vysokou přesnost řízení zaručuje pro BMW typický pohon zadní nápravy.

Více

M4 je uvnitř pohodlná

Jako ve správném sportovním autě i v BMW M4 coupé sedíte nízko. Díky středovému panelu, který je natočen k vám, a úzkým sloupkům máte však dokonalý přehled. Návrháři M4 ale nemysleli jen na řidiče. Spolucestující vzadu mají o 20 mm více prostoru na nohy než v předchozí generaci, zvětšil se i prostor v kufru, kam se vejdou třeba 2 golfové bagy. Komfort dotvářejí sedačky z kvalitní kůže.

Více

Recenze

Tom Hyan: BMW M4 Coupé prostě nejlepší?

Příznivci BMW si museli zvyknout, že se dvoudveřová verze M3 po čtyřech generacích změnila na M4 Coupé, ale za to se vrátila k řadovému šestiválci. Osmiválec předchozí generace byl sice zajímavý, jenže hmotnost se dostala příliš vysoko. Řadový šestiválec, který M3 pohání od druhé generace, je typickým znakem těchto vozů, a tak není divu, že se k němu mnichovská automobilka vrátila.

Více

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).